Monit Data is op DjangoCon 2025
Monit Data ondersteunt Open Source software met deelname en sponsoring aan DjangoCon Europe 2025! Volg de links in onderstaand bericht om meer te lezen.
Monit Data gelooft in het gebruik van Open Source software. Dit is software die vrij beschikbaar wordt gesteld, om te gebruiken en verder te ontwikkelen. Deze vrijheid stelt ons in staat betere parkeerdata diensten te leveren. Om meer te weten hoe en waarom Open Source software dat mogelijk maakt, nodigen we je uit ons blog hierover te lezen waarin we een aantal veelgestelde vragen beantwoorden..
Een van de Open Source software onderdelen die Monit Data gebruikt is Django. Dit is een pakket voor database gedreven webapplicaties - denk hierbij bijvoorbeeld aan Instagram, hoe vertaal ik een database van foto’s naar een applicatie.
Open Source software wordt ondersteund door een actieve community van software ontwikkelaars. Voor Djanco komen deze samen in conferenties over de hele wereld, zogenaamde DjangoCons. In Europa is dat DjangoCon Europe, welke voor 2025 volgende week in Dublin zal plaatsvinden.
Als actieve deelnemer in de Django community zal Monit data aanwezig zijn op DjangoCon Europe. Om te leren, om bij te dragen met onze kennis, en te steunen als 'Silver Sponsor'. Dit jaar zijn we trots dat onze collega Wouter Streenstra ook is uitgenodigd om een presentatie te geven over het gebruik van Django in Monit’s diensten.
Lees meer over DjangoCon Europe 2025 en andere events waar je Monit Data kan ontmoeten op onze Events pagina.
- Like
- Opslaan